اخبار سراسری لوازم خانگی

فروش اقساطی کمرنگ شده است

-با وجود التهابات بازار و نابسامانی نرخ دلار، خریداران لوازم خانگی بر سر دوراهی خرید مانده اند.

پایگاه خبری اقتصاد100-با وجود التهابات بازار و نابسامانی نرخ دلار، خریداران لوازم خانگی بر سر دوراهی خرید مانده اند. برخی منتظر کاهش قیمتها هستند وبرخی دیگر با توجه به شایعاتی مبنی بر کمبود کالای لوازم خانگی و ادامه دار شدن این وضعیت در بازار، ترجیح می دهند به خرید خود شتاب دهند و آن را به سال دیگر نیندازند ولی مشکل در این میان، توان پایین قدرت خرید مردم است. در این میان بیشتر مردم به دنبال خرید اقساطی هستند که ظاهرا حالا دیگر فروشندگان رغبتی به آن ندارند.

به گزارش گروه لوازم خانگی، رئیس اتحادیه لوازم خانگی مشهد با اشاره به وفور کالای لوازم خانگی در بازار گفت: بنکدارها به اندازه کافی کالا دارند و حتی می توان گفت اگر تا یک ماه دیگر هم کالا به بازار وارد نشود، کالا موجود است و بنکدارها می توانند از موجودی انبارهای خود به بازار تزریق کنند.

تنها چیزی که تغییر کرده، این است که اگر تا چندی پیش کالا را با چک در اختیار فروشندگان قرار می دادند امروز همه پول را به روز می گیرند به همین دلیل هم فروشنده ها نمی توانند فروش اقساطی خود را ادامه دهند.

سیدرسول ابن‌الرضا با این که مردم بیشتر به دنبال خرید اقساطی هستند چراکه توان پرداخت یکباره مبالغ بالا را ندارند یادآورشد: با توجه به التهاب بازار، فروشندگان نمی توانند به این نیاز مردم پاسخ دهند.با این که قبلا شاهد فروش اقساطی بسیاری از کالا ها بودیم ولی با توجه به نگرانی فروشندگان برای از دست رفتن سرمایه شان، دیگر تمایلی به فروش اقساطی و مدت دار و با چک ندارند.

منبع
پایگاه خبری اقتصاد 100

اتحادیه لوازم خانگی مشهد

کاربران و همکاران محترم صنف فروشندگان لوازم خانگی، لطفا نظرات خود را در رابطه با موضوعات و اخبار مطرح نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا